Karmstolar "Piña chair" Magis
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAMIE HAYON, "Piña chair", karmstolar, 1 par, Magis, genombruten svart stålkonstruktion, vadderad sitt- och ryggkuddar, ben i massiv ask, sitthöjd ca 45 cm
Ben med stötskador samt repor
912642
2021-05-06