Karmstolar "Piña chair" Magis

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMIE HAYON, "Piña chair", karmstolar, 1 par, Magis, genombruten svart stålkonstruktion, vadderad sitt- och ryggkuddar, ben i massiv ask, sitthöjd ca 45 cm

Ben med stötskador samt repor

912642

2021-05-06