Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1900-talets mitt, ekunderrede, blomlådor i koppar, höjd 63, 75x30,5 cm

Fläckar och slitage

912652

2021-05-05