Carl-Harry Stålhane vaser

Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser
Carl-Harry Stålhane vaser

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990): 2 st, vaser, glaserat stengods, signerad CH Stålhane ena numrerad 0 550 och daterade 59, höjd 7-7,5 cm

912657

2021-05-06