Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982) "Colorado", 28 dlr, assietter, fajans, glaserade mörkgrönt, Gustavsberg, diameter ca 22 cm
Bruksslitage, en naggad tallrik medföljer
912663
2021-05-06