Mikael Von Essen akvarell

Mikael Von Essen akvarell
Mikael Von Essen akvarell
Mikael Von Essen akvarell
Mikael Von Essen akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL VON ESSEN,(1895-1975): Vy över Nationalmuseum, signerad och daterad M von Essen 1933, akvarell, ca 34x26 cm

912667

2021-05-06