Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Un pourquoi final", 1973, signerad och numrerad 20/100, färgetsning, bladmått ca 55x73 cm
LITTERATUR: Sabatier 329
Zustandsbeschreibung
Oramad, gulnader
912674
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner