Roberto Matta färgetsning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Les Oh! Tomobiles, planche 1", 1972, signerad och numrerad 41/100, färgetsning på japanpapper, bladmått ca 51x65 cm
LITTERATUR: Sabatier 305, Ferrari 60
Oramad
912681
2021-05-05