Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 984/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm
Zustandsbeschreibung
912702
2021-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner