Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 984/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

Zustandsbeschreibung

912702

2021-05-08