David Wretling skulptur

David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Kvinna, signerad och daterad David Wretling 1950, terrakotta, höjd 28,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage,nagg och spricka

912740

2021-05-10