Bordslampa, 1800-talets slut

Bordslampa, 1800-talets slut
Bordslampa, 1800-talets slut
Bordslampa, 1800-talets slut
Bordslampa, 1800-talets slut
Bordslampa, 1800-talets slut
Bordslampa, 1800-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, patinerad zink, sockel i sepentin, ca höjd 31 cm( höjd inkl. skärmhållare 43 cm).

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, Bruks och åldersrelaterat slitage

912763

2021-05-09