Bordslampa, 1800-talets slut
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, patinerad zink, sockel i sepentin, ca höjd 31 cm( höjd inkl. skärmhållare 43 cm).
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, Bruks och åldersrelaterat slitage
912763
2021-05-09