Ytterfoder Jugend

Ytterfoder Jugend
Ytterfoder Jugend
Ytterfoder Jugend
Ytterfoder Jugend
Ytterfoder Jugend
Ytterfoder Jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, tidigt 1900-tal, jugend, svärtad koppar, dekor i relief i form av blommor, ca höjd 28 cm, diameter ca 31 cm

Bruksslitage

912765

2021-05-10