Ljuskronor

Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor
Ljuskronor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, för 3 ljuspunkter vardera, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 36-43 cm

bruks- och ålderslrelaterat slitage, ytlig nedsmutning, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

912768

2021-05-10