Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LYKTA, 1800-tal, smide, plåt, höjd ca cm
Zustandsbeschreibung
Korroderingar, skador, 2 glas saknas
912769
2021-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner