Børge Mogensen stolar

Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar
Børge Mogensen stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, stolar, 1 par, modell 122, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stomme i ek, sitthöjd 44 cm

Mindre slitage

912770

2021-05-06