Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

SEVERIN NILSSON (1846-1918): Landskap i skymning, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 31x70 cm

912773

2021-05-06