Takampel empirestil
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TAKAMPEL, empirestil, 1800-tal, mässing, 5 ljusarmar, total höjd ca 70, diameter 51 cm
Kuntoraportti
Slitage
912795
Päivämäärä:
2021-05-08