Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TAKAMPEL, empirestil, 1800-tal, mässing, 5 ljusarmar, total höjd ca 70, diameter 51 cm

Kuntoraportti

Slitage

912795

Päivämäärä:

2021-05-08