Stolar 5 st

Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st
Stolar 5 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 5 st, 1800/1900-tal, blandstil, mahogny, med stoppad sits och ryggbricka, senare tillkommen textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis märken, repor och löst sittande textilband

912800

2021-05-10