Stolar 5 st
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 5 st, 1800/1900-tal, blandstil, mahogny, med stoppad sits och ryggbricka, senare tillkommen textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis märken, repor och löst sittande textilband
912800
2021-05-10