Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, old, Beluch, s ka war rug, figural med helikoptrar och markfordon mm, ca 195 x 105 cm
Skador: Slitna och skadade fransar. Bruksslitage.
912801
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här