Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, old, Beluch, s ka war rug, figural med helikoptrar och markfordon mm, ca 195 x 105 cm

Skador: Slitna och skadade fransar. Bruksslitage.

912801

2021-05-11