Oskar Bergman blandteknik

Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1965): ´´Skogovik skogsskär", signerad och daterad Oskar Bergman 1927, akvarell 36x52 cm

912802

2021-05-06