Leif Johansson

Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson
Leif Johansson

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 125x115 cm

912803

2021-05-06