Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, höjd ca 32 61x53 cm

Slitage

912807

2021-05-06