Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
FERNAND LEGER(1881-1955) efter: "Femme tenant une fleur", signerad och daterad i trycket F Leger -30, ur Derriere le Miroir 1955, färglitografi, bildmått 34x24 cm
912809
2021-05-06