Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

FERNAND LEGER(1881-1955) efter: "La femme et lénfant", signerad och daterad i trycket F Leger -24, ur Derriere le Miroir 1955, färglitografi, bildmått 34x24 cm

912812

2021-05-06