Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
FERNAND LEGER(1881-1955) efter: "La femme et lénfant", signerad och daterad i trycket F Leger -24, ur Derriere le Miroir 1955, färglitografi, bildmått 34x24 cm
912812
2021-05-06