Bokhylla Brittfurn 3 sektioner

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 3 dlr, 1900-talets senare hälft, bestående av 3 st sektioner, enligt uppgift Brittfurn, med bardel med belysning, lådor samt underskåp, två sektioner med bredd 100 cm samt en sektion med bredd 65 cm, höjd ca 189 cm, djup 45 cm

Slitage, skador, klaffe till bardelen med invändig skada, en sektion med borrhål i bakstycke, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

912820

2021-05-10