Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅL, Kina, 1900-tal, dekor i rött och guld av blad på vit botten, höjd 8 cm, diameter 26 cm.
Visst slitage, nålstick och mindre glaysrmissar från tillverkningen.
912824
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här