Taklampa art deco
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKLAMPA, ca 1930/40-tal, art deco, plafondmodell med prismohängen, frostat orange glas med slipad, höjd ca 53 cm, diameter ca 45 cm
Skador: Liten spricka i mitten på plafonden. Böjda och lösa armar till prismohängen. Funktion ej kontrollerad. SAV ansvarar ej för funktionen.
912837
2021-05-11