Sidobord 1930-tal

Sidobord 1930-tal
Sidobord 1930-tal
Sidobord 1930-tal
Sidobord 1930-tal
Sidobord 1930-tal
Sidobord 1930-tal

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

SIDOBORD, 1930-tal, målat trä och kakel med landskaps motiv, storlek 67,5x42,5 cm, höjd 66 cm.

Slitage

912863

2021-05-08