Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGERER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, bemålade, skuren dekor, klädda i grön textil, dunplymåer, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, färgbortfall

912864

2021-05-06