Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
SUZANNE ROGER (1899-1986): "Chevaux de bois" signerad samt daterad 1957, blandteknik (akvarell samt tusch), ca 20x34 cm
Proveniens: GAlerie Louise Leires, Paris
912876
2021-05-08