Jean Paubert litografi

Jean Paubert litografi
Jean Paubert litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN PIAUBERT (1900-2002), Abstrakt komposition, signerad, ca 38x45 cm

912878

2021-05-08