Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppgift japansk, komposition med blomma, blandteknik på papper, daterad 2016, numrerad 17/40,

912880

2021-05-08