Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): motiv med hus och kyrka, signerad M Huss W samt numrerad 171/360 bildmått ca 54x45 cm
912888
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här