Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): motiv med hus och kyrka, signerad M Huss W samt numrerad 171/360 bildmått ca 54x45 cm

912888

2021-05-08