Andreas Wargenbrant dalahäst

Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst
Andreas Wargenbrant dalahäst

Klubbat för:

11 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 22/25 på bricka, längd ca 37 cm, höjd 40 cm

Kuntoraportti

912899

Päivämäärä:

2021-05-06