Andreas Wargenbrant dalahäst
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 22/25 på bricka, längd ca 37 cm, höjd 40 cm
Kuntoraportti
912899
Päivämäärä:
2021-05-06