Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, valnötsfanér, 1900-talets andra hälf, 49, 94x94 cm
Märken, smärre repor
912900
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här