Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, valnötsfanér, 1900-talets andra hälf, 49, 94x94 cm

Zustandsbeschreibung

Märken, smärre repor

912900

2021-05-06