Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, valnötsfanér, 1900-talets andra hälf, 49, 94x94 cm
Zustandsbeschreibung
Märken, smärre repor
912900
2021-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner