Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, 5 lådor, vitmålat, höjd ca 76, 115x61 cm
Senare bemålat, nyckel saknas, bruksslitage
912901
2021-05-05