Skrivbord bemålat

Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, 5 lådor, vitmålat, höjd ca 76, 115x61 cm

Senare bemålat, nyckel saknas, bruksslitage

912901

2021-05-05