Hans Frode objekt

Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS FRODE (född 1951): Montage med neonrör, signerad samt daterad 1984, neonrör, glas samt trä, största mått ca 77 cm

Funktionen garanteras ej

912920

2021-05-10