Sockerlåda

Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda
Sockerlåda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOCKERLÅDA, tidigt 1900-tal, invändigt med kniv , utdragbar vid underdel, björkfanér, höjd ca 20, 39x29 cm

Slitage, nyckel samt knopp saknas

912921

2021-05-10