Bordslampor 2 st Kina

Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina
Bordslampor 2 st Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par urnor Kina, omgjorda till bordslampr, 1900-tal, polykrom dekor, höjd exkl lampsockel ca 29 cm

Skador: Smärre bruksspår, ej funktionstestade, Sav garanterar ej funktionen

912923

2021-05-11