Orientmatta persisk
2021-05-11
912925
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, persisk, lugg i ull, varp i bomull, ca 250 x 133 cm
Skador: Bruksslitage, lagning med infälld bit.