Kent Jensen "Caliber 45"

Kent Jensen
Kent Jensen
Kent Jensen
Kent Jensen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENT JENSEN (född 1965), "Caliber 45", akryl på duk, signerad a tergo, 100x100 cm

Smärre slitage

912932

2021-05-06