Tuppastake 1900-tal

Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal
Tuppastake 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKE, s ka tuppastake, allmogetyp, 1900-talets andra hälft, svartlackerat smidesjärn, upptill med dekor av tupp, dekor av lövformade hängen, höjd ca 55 cm

912942

2021-05-10