Remmare Trelleborgs glasbruk

Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk
Remmare Trelleborgs glasbruk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 10 st, Trelleborg glasbruk, omkring 1900-talets mitt, grön glasmassa, höjder ca 19 cm

1 st med fotnaggar

912950

2021-05-10