Koffert 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, 1900-talets första hälft, trälister, lås och beslag i mässing, handtag och förstärkta kanter i läder, inredd med korg, höjd ca 51, 50x51 cm
Nyckel saknas, slitage, fläckar, monogram
912951
2021-05-08