Koffert 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, trälister, lås och beslag i mässing, handtag och förstärkta kanter i läder, inredd med korg, höjd ca 51, 50x51 cm

Nyckel saknas, slitage, fläckar, monogram

912951

2021-05-08