Bokhylla med lådor
2021-05-10
912968
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOKHYLLA, med lådor, 1900-tal, med tre lådor, dragringar i mässing, fanerad i mahogny, höjd ca 111,5, 158,5 x 31,5 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage