Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, teak, 1900-talets andra hälft, glaserade skjutdörrar, invändigt med glashyllor, höjd 55, 150x35 cm
Bruksslitage, märken, märre repor
912970
2021-05-07