Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-tal, empirestil, dekor med delfiner, förgylld och bronspatinerad, vändbar plymå, sitthöjd 37 cm
Bruksslitage
912974
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här