Fåtölj empirestil

Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil
Fåtölj empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, empirestil, dekor med delfiner, förgylld och bronspatinerad, vändbar plymå, sitthöjd 37 cm

Bruksslitage

912974

2021-05-06